Opieka całodobowa nad seniorem

Nasza obietnica jakości

Oferujemy osobistą, indywidualną poradę i stałą osobę kontaktową brak anonimowego procesu selekcji i brak współpracy z agencjami zewnętrznymi.

Przejrzyste usługi i koszty dobrze wyszkolony, polskojęzyczny personel pomocniczy.

Ubezpieczenie dla opiekunów określone w umownie: okresy wypowiedzenia, koszty, rodzaj i zakres usługi oraz godziny pracy, prawa i obowiązki obu stron umownych oraz prawo do zmiany personelu w przypadku rozbieżności.

Organizacja przyjazdu i wyjazdu opiekunów

Umowa może zostać zawieszona np. w przypadku pobytu w szpitalu lub wakacji podopiecznego.

Całodobowa opieka nad osobą starszą

Zdarzają się sytuacje życiowe, które zmuszają do podjęcia decyzji o znalezieniu pomocy do osoby w podeszłym wieku. Opieka całodobowa nad seniorem jest konieczna, gdy ten nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować i potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Jeśli szukasz kogoś, kto w należyty sposób zajmie się Twoim bliskim, możesz nam zaufać. Home & Care Engel Polska sp. z o.o., rekrutuje wykwalifikowanych, rzetelnych i doświadczonych pracowników. Opiekunka całodobowa do osoby starszej powinna być empatyczna i troskliwa, by podopieczny czuł się bezpiecznie.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi

Niektórzy seniorzy potrzebują wyjątkowego wsparcia ze względu na dolegliwości, na które cierpią. Każdy z nich różni się także charakterem i temperamentem, w związku z tym kluczowe dla nas jest zapoznanie się z potrzebami i preferencjami naszych klientów. Całodobowa opieka nad osobami starszymi jest szczególnym rodzajem świadczonych przez nas usług. Wymaga dużego zaufania ze strony podopiecznych, które budujemy krok po kroku, rozmawiając i poznając się nawzajem.

Całodobowa opieka seniora - ważne informacje

Wpuszczenie nieznajomego do własnego domu wymaga wysokiego poziomu wzajemnego zaufania. Jesteśmy tego świadomi.

Razem z Państwem idziemy krok po kroku w procesie rekrutacji domowej opieki całodobowej – zawsze empatycznie, profesjonalnie ze zrozumieniem.

Każdy jest wyjątkowy w swoich potrzebach i pragnieniach. Dlatego pierwszym krokiem jest dla nas osobista rozmowa i wzajemne poznanie się.

Wspólnie z osobą wymagającą opieki i jej bliskimi omawiamy właściwą opiekę.

Ważne są dla nas nie tylko fakty zdrowotne, ale także okoliczności osobiste, takie jak charakter, temperament i preferencje.

W procesie selekcji zwracamy dużą uwagę na wszystkie te aspekty. Dzięki takiemu podejściu trafnie dobieramy opiekuna dla podopiecznego.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Nasz zespół Home & Care Engel Polska jest dostępny, aby odpowiedzieć na każde pytanie.

Bardzo ważna jest dla nas obustronna komunikacja, dlatego regularnie pytamy obie strony, czy wszystko jest w porządku i czy należy jakiś aspekt współpracy udoskonalić.

Mapa Polski z zasięgiem opieki

Całodobowa opieka nad seniorem

Zasięg realizowanej usługi

Całodobową opiekę nad osobami starszymi realizujemy na całym terytorium Polski.

Organizacja współpracy

Planujemy dwóch opiekunów dla każdego z naszych klientów, którzy zmieniają się co dwa – trzy miesiące (ewentualnie dłużej).

W ten sposób zabezpieczamy czas wakacji i relaksu naszym pracownikom jak również gwarantujemy ciągłość świadczonych usług.

Home & Care Engel Polska sp. z o. o., rekrutuje i wysyła do domu podopiecznych wykwalifikowanych, rzetelnych i doświadczonych opiekunów do opieki całodobowej. Każdy etap tego procesu wykonywany jest wewnętrznie przez nasz zespół. Pozwala nam to osiągnąć szybkie i profesjonalne dobranie opiekuna do potrzeb Seniora.

Chcesz skorzystać z naszych usług?