O nas

Misja i cele

Home & Care Engel Polska sp. z o. o. postawiło sobie za zadanie opracowanie i zapewnienie idealnej opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych lub chorych.

Przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego postrzegania życzeń i potrzeb naszych klientów.

Najwyższe wymagania stawiamy na doświadczeniu, profesjonalizmie, empatii naszych opiekunów.

Poprzez wykwalifikowany, kompetentny personel medyczny zapewniamy naszym podopiecznym największe bezpieczeństwo i dobra jakość usług opiekuńczych.

W naszej codziennej pracy z klientami i personelem opiekuńczym koncentrujemy się na niezawodności, odpowiedzialności i absolutnym zaufaniu.

Opiekunka uśmiechniętej osoby starszej

Naszym celem jest umożliwienie osobom potrzebującym opieki prowadzenie w dużej mierze samodzielnego życia we własnym domu.

Opieka nad osobami starszymi

Profesjonalną opiekę rozumiemy jako wsparcie w codziennych wyzwaniach.

Może to być np. podczas gotowania, sprzątania czy prasowania.

W ten sam sposób towarzyszymy naszym Seniorom podczas wizyt u lekarza, zabieramy ich do sklepów i przypominamy o regularnym przyjmowaniu leków.

Kolejnym ważnym aspektem wsparcia jest wspólnota. Poprzez wspólne działania wnosimy różnorodność i radość do życia naszych klientów.

Wiele starszych osób czuje się samotnych. Jesteśmy dla naszych Seniorów i dajemy im czas.

 

Wspólne słuchanie muzyki, czytanie gazet, siedzenie w ogrodzie i pogawędki, spacery czy oglądanie starych zdjęć: nasi opiekunowie w pełni dostosowują się do życzeń i potrzeb osób starszych.

To według Home & Care Engel Polska definiuje nasze usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi i stwarza unikatowość naszych usług.

Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Nasi opiekunowie stawiają się w sytuacji osób starszych i są zawsze uczciwi i życzliwi. Dzięki Home & Care Engel Polska  seniorzy są dobrze zaopiekowanii.

Znajdź odpowiednie wsparcie

Dobrze wyszkolony, empatyczny i komunikatywny personel to wszyscy nasi pracownicy.

Jednak na pewno istnieją pewne aspekty, które są ważne dla Twoich bliskich.

Abyśmy mogli znaleźć dla Państwa lub Państwa najbliższych odpowiedniego opiekuna, prosimy o dokładne wypełnienie naszego formularza rejestracyjnego.

Nasi eksperci przeanalizują następnie wszystkie szczegóły i znajdą dla Ciebie idealnego opiekuna.  

Home & Care Engel ma na swoim koncie 11 lat doświadczenia w branży pielęgnacyjnej w krajach UE.

Dzięki temu wiemy dokładnie, czego potrzebują seniorzy. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki bardzo sumiennie. Jesteśmy pewni, że zarówno rodziny, jak i seniorzy będą zadowoleni z naszych usług.

Maja Państwo pytania lub interesuje Państwa nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu i z miłą chęcią prześlemy dodatkowe informacje o naszej ofercie.

Profesjonalna i empatyczna opieka nad osobami starszymi

Home & Care Engel Polska, skorzystaj już teraz z naszej oferty.

Wiele osób starszych potrzebuje wsparcia, aby radzić sobie w  życiu codziennym.

Aby seniorzy mogli nadal mieszkać we własnym domu, Home & Care Engel Polska oferuje zarówno opiekę krótkoterminową, jak i opiekę całodobową – na terenie całej Polski.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam dokładnie ocenić, czego potrzebują nasi klienci i jak możemy im indywidualnie ją zapewnić.